od 25 lat z sukcesami aktywni zawodowo

Niezawodnosc, Prawdziwosc  & Zaufanie
U nas znajdziesz odpowiednia prace, aby byc szczesliwym!

Nasza misja to Kandydaci i Przedsiebiorstwa szybko i pewnie razem polaczeni.

Niezawodnosc, Prawdziwosc  & Zaufanie – U nas znajdziesz odpowiednia prace, aby byc szczesliwym!

Nasza misja to Kandydaci i Przedsiebiorstwa szybko i pewnie razem polaczeni.

Poznaj szeroka game różnych firm i poszerz wlasne doświadczenie zawodowe!

Agencja Pracy Ratisbona GmbH powstala z regensburskiego Start-Up w przedsiebiorstwa i urosla do renomowanego doradcy personalego w roznych lokalizacjach. Od zalozenia przez  Norberta Meiera w roku 1994 dopasowujemy z sukcesem chetnych do pracy do przedsiebiorst. W roku 1997 firma dostala pozwolenie na czas nieokreslony dla  dzialalnosci. Ponadto nasza dzialalnosc jest certifikowana jakoscia DIN EN ISO 9001.  

Niewazne czy osoba wracajaca po przerwie, specjalista z dlugoletnim doswiadczeniem lub poczatkujacy – my dajemy kazdemu zawodowa szanse . U nas znajdziecie prace w roznorodnych branzach. Od biurowych zawodow poprzez zawody przemyslowe oraz rzemieslnicze, tak jak i w opiece, medycynie i o wiele wiecej.  Odkrywamy na nowo wasze mozliwosci i dopasowujemy odpowiedni zawod jaki najbardziej pasuje.

Ratisbona Recrutacja

Jesteśmy szczególnie dumni z naszej rekrutacji – nasz zespól ekspertów jest dostepny dla naszych osób poszukujacych pracy i klientów w każdej chwili na wszelkie pytania dotyczace bezpośredniego stażu.

Zatrudniajac pracowników w Ratsbona, skupiamy sie na ludziach i ich indywidualnych potrzebach. Zaufanie i osobista wspólpraca z naszymi kandydatami i klientami jest naszym najwyższym priorytetem! Pomagamy im w pelni wykorzystać ich potencjal i znaleźć wlaściwa stala pozycje dla każdego.

Fragmenty opinii naszych klientów

Zur meiner Zeit bei Ratisbona, war mein Ansprechpartner Herr Akin bis zur Übernahme beim Kundenbetrieb. Sehr kompetent, hilfsbereit und immer an offenes Ohr bei Problemen oder Anliegen. Würde ich mit voller Überzeugung weiterempfehlen!
Michelle Voß
16. Styczeń, 2023.
Som veľmi spokojný s prácou a som spokojný ajkomunikáciou s agentúrou
Peter Sutta
16. Styczeń, 2023.
Sehr schnell Arbeit gefunden sehr nettes personal für passende kleidung wurde gesorgt kann ich nur weiter empfehlen!!!!
Enrico Paris
16. Styczeń, 2023.
Pomocna i rzetelna agencja pracy bardzo dużo pomaga pani Monika .W
Kamil Ciurzynski
16. Styczeń, 2023.
Ein sehr nettes, hilfsbereites und aufgeschlossenes Team. Man fühlte sich direkt gut aufgehoben.
Lena Möse - Liesegang
16. Styczeń, 2023.
Ein zuverlässiges, flexibles, pünktliches Firma mit freundlichen Mitarbeitern. Ich empfehle es zu 100% 👍
Norbert Jenei
12. Styczeń, 2023.
Super Firma Kann ich nur Empfehlen
mAXIMILIAN Groiss
11. Styczeń, 2023.
Sie haben mir sehr schnell einen Job gefunden, sie bezahlen sehr gut und machen sich nicht über dich lustig, wenn du nicht so gut Deutsch sprichst.
Alekszandra Nagy
11. Styczeń, 2023.

Ludzie

U nas ludzie i ich indywidualne potrzeby sa na pierwszym miejscu. Dla nas zaufanie i bezposrednia praca sa wazne. My wspieramy kazda osobe, aby swoj cel w zyciu zawodowym osiagnela.

Jakosc

Pelne zaangażowanie na rzecz najwyższej jakości – zawsze dajemy z siebie wszystko, aby osiagnać najwyższej jakości rezultaty, co sprawia, że jesteśmy wyjatkowi i te wartości, które dziś żyjemy.

Roznorodnosc

Dzieki naszym pracownikom Ratisbona tymczasowa praca stala sie tym, czym jest dzisiaj. Osiagniemy zadowolenie pracowników dzieki naszej otwartej strukturze komunikacyjnej. Jako zespól stawiamy czola każdemu wyzwaniu i pracujemy z pasja dla wszystkich pracowników i klientów.

Innowacja

Naszym celem jest nieustanne ulepszanie naszej pracy, naszych procesów i naszej organizacji. Dalszy rozwój jest ważny dla zapewnienia sukcesu naszych klientów i pracowników.